تـولــید، دانش بنیان، اشتغال آفرین
+
اندازه قلم
-
رنگ
دانشگاه علوم پزشکی همدان
مهار کرونا، با اقدامات بی نظیر کادر درمان و تهیه واکسن میسر شد
سخنگوی کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس با بیان اینکه صفر شدن کرونا خبر مسرت بخشی برای ملت ایران بود، گفت: حسن تدبیر ستاد ملی کرونا، اقدامات بی نظیر کادر بهداشت و درمان، عزم دولت برای تولید و واردات واکسن و خرید واکسن از خارج و در نهایت فرهنگ عمومی مردم، باعث شد تا تلفات از 700 تا 800 نفر در روز، به صفر برسد.
به گزارش پایگاه خبری وب‌دا در همدان، حجت الاسلام و المسلمین احد آزادی خواه، سخنگوی کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی و نماینده ملایر در مجلس شورای اسلامی، در گفتگو با وبدا، با اشاره به اعلام خبر صفر شدن فوتی های کرونا از سوی دکتر بهرام عین اللهی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، تصریح کرد: معتقد هستم که عملکرد وزارت بهداشت و دولت سیزدهم در مقابله با کرونا، بسیار مثبت است.
وی افزود: در حال حاضر شرایط آرامی در کشور حکمفرماست و مردم با آرامش خاطر به امورات خود پرداخته و زندگی عادی از سر گرفته شده است، این شرایط، متاثر از اقدامات مثبت وزارت بهداشتِ دولت سیزدهم است.
سخنگوی کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس عنوان کرد: حسن تدبیر ستاد ملی کرونا، اقدامات بی نظیر کادر بهداشت و درمان، عزم دولت برای تولید و واردات واکسن و خرید واکسن از خارج و در نهایت فرهنگ عمومی مردم، باعث شد تا تلفات از 700 تا 800 نفر در روز، به صفر برسد که مدیون زحمات شهدای نظام سلامت و همچنین کادر بهداشت و درمان کشور هستیم.
وی در پایان تاکید کرد: شخص رییس جمهور، وزارت بهداشت، مجلس شورای اسلامی، کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، ستاد ملی مقابله با کرونا و همه دست به دست هم دادند تا این ویروس کنترل شود.
گفتنی است؛ دکتر بهرام عین اللهی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، روز پنچ شنبه 12 و جمعه 20 خرداد اعلام کرد که در 24 ساعت گذشته، آمار بیمار فوتی های ناشی از کرونا، صفر بوده است.
 
 منبع: وبدا
تاریخ:
1401/03/29
ساعت:
10:42
تعداد بازدید:
465
منبع:


  امتیازدهی
  میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
  مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

  ارسال نظرات
  نام
  آدرس پست الکترونیکی شما
  شماره تلفن
  توضیحات
  خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
  کد امنیت
  Powered by DorsaPortal