تـولــید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها
زبان  EN AR
+
اندازه قلم
-
رنگ
دانشگاه علوم پزشکی همدان
پیام تبریک رییس دانشگاه به مناسبت روز بهورز
دکتر رشید حیدری‌مقدم رئیس دانشگاه در پیامی روز بهورز را به این پیشگامان سطوح اولیه مراقبت‌های بهداشتی و سفیران سلامت استان همدان تبریک گفت.
دکتر رشید حیدری‌مقدم رئیس دانشگاه در پیامی روز بهورز را به این پیشگامان سطوح اولیه مراقبت‌های بهداشتی و سفیران سلامت استان همدان تبریک گفت.
به گزارش پایگاه خبری وب دا در همدان، متن پیام دکتر رشید حیدری‌مقدم به شرح زیر است:
12 شهریورماه فرصت مغتنمی برای گرامیداشت فعالیت‌های ارزنده بهورزان به عنوان پیش قراولان ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به آحاد مردم شریف روستایی کشور و تکریم و بزرگداشت جایگاه بهورزان زحمتکش است.
نقش موثر بهورزان به ویژه در مقابله با کرونا انکار‌ناپذیر است چراکه آنان از همان ابتدای بسیج همگانی مقابله با کرونا، در خانه‌های بهداشت برنامه‌ریزی لازم را انجام دادند و با تمام خانواده‌های تحت پوشش مردم منطقه از طریق شماره به طور مستمر در تماس بودند.
ضمن آرزوی توفیق برای تمام بهورزان انتظار می‌رود که همچون گذشته تمام پروتکل های بهداشتی و پیشگیرانه از قبیل فاصله‌گذاری اجتماعی، ضدعفونی محیط در خانه بهداشت بیش از پیش رعایت شود تا با توجه به اینکه ارتباط خوبی بین مردم منطقه و بهورزان ایجاد شده است و نظر به اعتماد مردم به بهورزان، این آموزش‌های پیشگیرانه موثر واقع شود و با غلبه بر کرونا افتخاری دیگر برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به ارمغان آورده شود.
سربلند، سلامت و سعادتمند باشید ...
دکتر رشید حیدری‌مقدم
رییس دانشگاه علوم پزشکی همدان
تاریخ:
1400/06/13
تعداد بازدید:
173
منبع:


  امتیازدهی
  میانگین امتیازها:5 تعداد کل امتیازها:2
  مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

  ارسال نظرات
  نام
  آدرس پست الکترونیکی شما
  شماره تلفن
  توضیحات
  خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
  کد امنیت
  Powered by DorsaPortal