۱۴۰۰/۱۱/۷
دانشگاه علوم پزشکی همدان
قوانین و مقررات

 دانشگاه علوم پزشکی همدان برای حریم خصوصي کاربران خود ارزش فراوان قائل است. در اين بيانيه شرح داده مي شود كه چه اطلاعاتي ، چگونه و  به چه منظور از كاربران اين مجموعه دانشگاهي دريافت شده و در باره نحوه استفاده و محافظت از اطلاعات توضيح داده مي شود . دانشگاه علوم پزشكي همدان حفظ حريم شخصي شما را تضمين مي‌كند. اگر در هنگام استفاده از اين پايگاه اينترنتي، از شما اطلاعاتي خواسته شود كه هويت‌تان را آشكار كند مي‌توانيد مطمئن باشيد كه از آن تنها بر اساس اصول مطرح شده در اين بيانيه استفاده مي‌شود. در هر حال تعهدات و مسئوليت‌هاي دانشگاه علوم پزشكي همدان محدود به توانايي‌ها و امكانات دانشگاه بوده و اين مجموعه دانشگاهي در قبال اقدامات مجرمانه، حوادث و رويدادهاي غيرمترقبه و يا اتفاقاتي كه منتسب يا ناشي از اقدامات دانشگاه علوم پزشكي همدان نباشد ، مسئوليت و يا تعهدي نخواهد داشت.

ممکن است در آینده تغییراتی در این سند اعمال شود. شما مي‌توانيد با مراجعه به اين صفحه از تغييرات ايجاد شده در بيانيه حفظ حريم شخصي دانشگاه علوم پزشکي همدان مطلع شويد.

اطلاعاتی که دریافت می گردد:

 به منظور کار با این تارنما و یا استفاده از خدمات آن برخی اطلاعات شخصی شما ممکن است دریافت گردد. اين اطلاعات براي اعمال خدمات، حفظ کيفيت خدمات، و به منظور فراهم کردن آمار عمومي ناظر به استفاده از پايگاه اينترنتي به کار گرفته مي‌شود.


این اطلاعات شامل موارد ذیل می باشد:


۱. اطلاعات هویتی مانند : آدرس ایمیل، نام و نام خانوادگی،کدملي, شماره تلفن، آدرس منزل، آدرس محل کار، نام پدر، شماره همراه، نام شرکت، شناسه ملي، تاريخ تولد، مدرک تحصيلي، شماره دانشجويي 


۲.  اطلاعات تجهیزات سخت افزاری مانند : مشخصات رایانه و تجهیزات مرتبط.


۳.  اطلاعات نرم افزاری مانند : سیستم عامل، نرم افزارهای مورد استفاده، آدرس IP، نوع مرورگر، زمان دسترسی و آدرس وب سایت‌هاي ارجاع‌دهنده.


چگونگی بهره برداری از اطلاعات:

دانشگاه علوم پزشکی همدان د به منظور شناخت نیازها و ارائه پیشنهادهای بهتر به کاربران، از اطلاعات گردآوری شده براي اهداف ذيل استفاده مي‌کند:


۱. ایجاد بانک اطلاعاتی مخاطبان یا همکاران

 
۲. استفاده از اطلاعات برای بهبود خدمات یا نحوه‌ی ارائه‌ی آن‌ها


۳. ارائه‌ی امکانات جدید، پیشنهادهای ویژه و يا ديگر اطلاعات 


۴. استفاده در سامانه های مختلف دانشگاه


توجه داشته باشید که اگر شما مستقیماً اطلاعات حساس هویتی یا شخصي خود را از طريق دانشگاه علوم پزشکي همدان افشا کنيد، ممکن است اين اطلاعات توسط سايرين به كار گرفته شود. اين دانشگاه هيچ يك از ارتباطات آنلاين خصوصي شما را رصد نمي‌كند.دانشگاه علوم پزشکی همدان پیشنهاد می کند بیانیه حريم خصوصي سايت‌هايي را که مي‌خواهيد از طريق اين دانشگاه به آنها لينک دهيد، مرور كرده و بدانيد آن سايت‌ها چگونه اطلاعات شما را جمع‌آوري، استفاده و منتشر مي‌كنند. اين دانشگاه نسبت به بيانيه حريم خصوصي و همچنين ساير محتواهاي سايت‌هاي خارج از خانواده دانشگاه علوم پزشكي همدان هيچ‌گونه مسئوليتي ندارد.


امنیت اطلاعات:

دانشگاه علوم پزشکی همدان اطلاعات شخصی و هویتی که شما بر روی سرورهاي رايانه فراهم کرده‌ايد، به شکل كنترل‌شده، امن و حفاظت‌شده، از دسترسي‌ها، استفاده و افشاهاي تأييد نشده محافظت مي‌كند . هنگامي كه اطلاعات شما (مانند شماره حساب كارت اعتباري) به سايتي ديگر منتقل ميشود، با استفاده از كدسازي، مانند پروتكل SSLمحافظت مي‌شود. اين دانشگاه اطلاعات شخصي را بدون اجازه صريح شما استفاده و افشا نمي‌كند و به اشخاص ثالث ارائه نمي دهد، مگر اينكه از طرف مراجع قضايي حكمي براي اين كار دريافت كند.
محتوی وب سایت:

وب سایت دانشگاه علوم پزشکی همدان علاوه بر سامانه مدیریت محتوا دارای چندين سامانه نرم افزاري مي باشد که هر يک به منظور ارائه خدمات، اطلاع رساني فعاليت هاي سازمان و سرويس دهي بهتر به مراجعين مراکز درماني، عموم مردم، اساتيد، كاركنان شاغل يا بازنشسته و دانشجويان طراحي شده است.


 وب سایت اعضای هیات علمی:


اعضای محترم هیات علمی این دانشگاه دارای سامانه وب سايت اعضاي هيات علمي مي باشند. بدين معني که هر عضو هيات علمي داراي يک وب سايت اختصاصي به زبان فارسي است. ورود اطلاعات اين وب سايت توسط اعضاي محترم هيات صورت مي پذيرد و مسئوليت کامل انتشار محتواي اين وب سايت ها در بخش فعاليت هاي علمي نظير تأليف کتب مقالات کنفرانس، طرح ها و اطلاعاتي از اين دست بر عهده صاحبان هر يك از اين وب سايت ها است. مديريت آمار و فناوري اطلاعات در بدو ايجاد وب سايت براي هر يك از اين اساتيد تنها مي تواند درخواست اطلاعات پايه افراد نظير نام ، نام خانوادگي، اطلاعات تماس ،رشته تحصيلي، مرتبه علمي و گروه آموزشي نمايند. پس از ايجاد پرتال تنها بخش هايي از اين اطلاعات كه جنبه خصوصي نداشته باشد براي معرفي اساتيد داراي نمايش عمومي خواهند بود.


 استفاده از کوکی ها:


پایگاه اینترنتی دانشگاه علوم پزشکی همدان از کوکی‌ها به منظور کمك كردن به شما در راستاي شخصي‌سازي تجربه آنلاين‌تان استفاده مي‌كند. كوكي يك فايل متني است كه توسط سرور پرتال بر روي هارد ديسك شما قرار داده مي‌شود تا بتواند اطلاعاتي در مورد استفاده شما از تارنما داشته باشد. كوكي‌ها نمي‌توانند به منظور اجراي برنامه‌ها يا ارائه ويروس‌ها به رايانه شما مورد استفاده قرار گيرند.شما توانایی پذیرش یا رد کوکی‌ها را داريد. بسياري از مرورگرها به طور خودکار کوکي‌ها را قبول مي‌كنند اما اگر خواستيد، مي‌توانيد معمولاً تنظيمات مرورگر خود را براي نپذيرفتن كوكي‌ها تنظيم كنيد


مالکیت معنوی و حق انتشار:

این پرتال و همه محتوای آن بر مبنای قوانین کشور جمهوری اسلامي ايران ، تحت مالکيت معنوي دانشگاه علوم پزشکي همدان مي‌باشد. هرگونه توليد مشابه، ارسال به شخص ثالث، انتشار در زير سايت‌ها و يا چاپ تمام يا بخشي از هر نوع محتواي موجود در اين سايت فقط با ذکر نام منبع مجاز است. مگر در مواردي كه موافقت‌نامه معتبر كتبي از سوي وزارت بهداشت و درمان صادر شده باشد.هیچ نام ،آرم یا علائم تجاری و خدماتی به منظور تبلیغات در پرتال وجود ندارد. موارد احتمالي نيز فقط براي نشان دادن محصولات و خدمات مرتبط به دانشگاه علوم پزشکي همدان يا ديگر واحد هاي زيرمجموعه و وابسته به اين سازمان مي باشد.

ممکن است پیوندهایی به سایت‌هایي غير از سايت‌هاي دانشگاه علوم پزشکي  همدان وجود داشته باشد که در اين صورت، حقوق مالکيت معنوي ما محتواي آن سايت‌ها را در بر نمي‌گيرد و براي اطلاع از نحوه استفاده از محتواي آنها به بخش شرايط و قوانين و يا بخش مالكيت معنوي خود آن سايت‌ها بايد رجوع شود.

لازم به ذکر است با افراد خاطی طبق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران برخورد خواهد شد.

پست الکترونیک و اکانت اینترنت دانشگاهی:

اطلاعات مورد نیازمتقاضیان به صورت تکمیل فرم الکترونیک و یا فرم دستي که در اتوماسيون اداري و يا اختيار مديريت آمار و فناوري اطلاعات قرار دارد، اين فرم ها پيش از تاييد مديريت آمار و فناوري مي بايست به تاييد رئيس و يا بخش مربوطه رسيده باشد. به طور معمول نام کاربري و رمز ورود با ارائه كارت شناسايي معتبر به صورت حضوري در اختيار اشخاص متقاضي قرار مي گيرند پس از آن اين فرم ها در آرشيو اتوماسيون اداري نگهداري شده و اطلاعات اشخاص در آرشيو الكترونيكي بايگاني خواهد شد.درحال حاضر پست الكترونيك دانشجويان با حضورفيزيكي دانشجو و ارائه كارت دانشجويي در محل مدیریت فناوری اطلاعات و ارتباطاتايجاد ميگردد.


 پیوندها:

در پرتال دانشگاه و واحدهای تابعه پیوندهای بسیاری به ساير مجموعه¬ها ، دانشگاه ها و ارگان ها وجود دارد که همگي مرتبط با نوع فعاليت دانشگاهي است، تمامي اين سايت ها تحت قوانين جمهوري اسلامي ايران فعاليت مي نمايند. وقتي کاربر پرتال دانشگاه علوم پزشکي همدان از اين لينک ها استفاده مي نمايد در واقع از محدوده پرتال دانشگاه علوم پزشكي همدان خارج مي شود لذا مسئوليت كنترل محتوي و حفظ حريم شخصي افراد بر عهده سايت مربوطه مي باشد.

 

تاریخ به روزرسانی:
1400/02/28
تعداد بازدید:
489
Powered by DorsaPortal