نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه
سایت کتابخانه مرکزی
ثبت نام پذیرش دانشجویان و دستیاران جديد الورود
اخبار پژوهش و فناوری
پانزدهمین فراخوان جذب هیات علمی همدان و اسدآباد
اطلاعيه - ارائه مدارک استخدامی آزمون عمومی 96/10/1 و مدارك استخدام جهت ایثارگران
 مديريت امور بين الملل
Отдел международных связей
دائرة الشئون الدولية
کنگره ملی نانوفناوری در علوم سلامت
همایش ها و کنفرانس ها
مجمع خیرین سلامت
سایت قوانین و مقررات
پیشخوان خدمت

. . . . . . . . . .
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 244534
 بازدید امروز : 61
 کل بازدید : 15056665
 بازدیدکنندگان آنلاين : 4
 زمان بازدید : 1.3710
. صفحه اصلی . درباره دانشگاه . تماس با ما


  چاپ        ارسال به دوست

احداث بیمارستان 96 تختخوابی روانپزشکی، ثمره همت خیران سلامت در ملایر

رئیس مجمع خیران سلامت ملایر گفت: بیمارستان 96 تختخوابی روانپزشکی به همت خیران سلامت در این شهرستان احداث میشود که مجوزهای لازم آن از سوی وزارت بهداشت صادر شده است.

به گزارش پایگاه خبری وب‎دا در همدان، عباس آذرهمایون اظهار کرد: تمام هزینههای ساخت این بیمارستان توسط حاج حسن توکلی خیر ملایری در روستای جوراب پرداخت شده و وزارت بهداشت تعهد کرده است تمام تجهیزات این بیمارستان را تأمین کند.

وی افزود: بخش سوانح سوختگی و سالن اورژانس اضطراری در بخش‌‏های دیگر این بیمارستان احداث می‎شود که در حال حاضر بخش اداری و درمانگاهی آن حدود 70 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

رئیس مجمع خیران سلامت ملایر با بیان اینکه ساخت این بیمارستان در مرحله طراحی و تهیه نقشه است، بیان کرد: احداث این بیمارستان یکی از نیازهای مهم درمانی شهرستان است که در سفر وزیر بهداشت به ملایر قول مساعد داده شد.

آذرهمایون با اشاره به کمبود تختهای مراقبتهای ویژه در ملایر گفت: به همت خیّر ملایری علی میرزایی، بخش سی. سی. یو بیمارستان امام حسین(ع) ملایر که یکی از بخشهای مجهز در غرب کشور است، تجهیز و راهاندازی شد.

وی همچنین بهرهبرداری از بخش آی. سی. یو بیمارستان مهر توسط خیّر ملایری شادروان زهرا میرزایی، خرید دستگاه اتوآنالیزور (بخش آزمایشگاه)، خرید 5 دستگاه فتوتراپی، 6 دستگاه پمپ سرم، تجهیز 6 تخت همراه و اهدای دو دستگاه دیالیز را از دیگر خدمات خیّران ملایری در حوزه سلامت عنوان کرد.

آذرهمایون ادامه داد: راه‏‎اندازی مرکز آنژیوگرافی در ملایر نیز از اساسیترین نیازهای مردم بود که با پیگیریهای انجام شده مجوز آن در سفر وزیر بهداشت به ملایر دریافت شد و بزودی راهاندازی می‏‌شود.

وی، ساخت اورژانس بیمارستان امام حسین(ع) را از اولویتهای درمانی این شهرستان برشمرد و گفت: به همت نمایندگان مردم ملایر در مجلس و مسئولان وزارت بهداشت با کمک و همراهی اداره اوقاف و امور خیریه این شهرستان، اورژانس با 25 درصد پیشرفت فیزیکی در حال ساخت است.

رئیس مجمع خیران سلامت ملایر با تأکید بر اینکه ما همچنان نیازمند کمکهای خیّران در حوزه سلامت هستیم، بیان کرد: امسال از محل این کمکها به 21 بیمار نیازمند با پرداخت مبلغ 10 میلیون ریال به هر بیمار مساعدت شده است.

آذرهمایون، ملایر را نخستین شهر در غرب کشور در پیشتاز بودن فرهنگ اهدای عضو دانست و افزود: از سال گذشته تاکنون اعضای پنج نفر به بیماران دیگر اهدا شده است که در مناسبتهای مختلف از خانوادههای آنان تجلیل می‌شود.

وی ادامه داد: امسال در هفته درختکاری به یاد هر کدام از اعضای اهدا کننده عضو، چند اصله درخت در جاده سلامت ملایر کاشته شد.

این مسئول، شناسایی نیازهای شبکه بهداشت و درمان، بیمارستانها و مراکز بهداشتی _ درمانی، هماهنگی با خیران و تشویق و ایجاد انسجام بین آنان و ارائه مشاوره و ارائه کمکهای مختلف به بیماران صعبالعلاج را از اهداف مجمع خیران سلامت برشمرد و افزود: به همت خیّران هم اکنون مجمع خیران سلامت ملایر جایگاه بسیار خوبی در استان و کشور دارد.


١١:٢٧ - 1395/12/18    /    شماره : ٤٧١٧١    /    تعداد نمایش : ٥٣٨خروج
Copyright © 2010-2011 Hamedan University of Medical science - All rights reserved

طراحي و اجرا : اداره مهندسي نرم افزار مديريت فناوري اطلاعات و ارتباطات دانشگاه