نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه
سایت کتابخانه مرکزی
ثبت نام پذیرش دانشجویان و دستیاران جديد الورود
اخبار پژوهش و فناوری
پانزدهمین فراخوان جذب هیات علمی همدان و اسدآباد
اطلاعيه - ارائه مدارک استخدامی آزمون عمومی 96/10/1 و مدارك استخدام جهت ایثارگران
 مديريت امور بين الملل
Отдел международных связей
دائرة الشئون الدولية
کنگره ملی نانوفناوری در علوم سلامت
همایش ها و کنفرانس ها
مجمع خیرین سلامت
سایت قوانین و مقررات
پیشخوان خدمت

. . . . . . . . . .
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 244536
 بازدید امروز : 63
 کل بازدید : 15056667
 بازدیدکنندگان آنلاين : 6
 زمان بازدید : 1.0241
. صفحه اصلی . درباره دانشگاه . تماس با ما


  چاپ        ارسال به دوست

روند پیگیری مطالبات دانشگاه از سازمانهای بیمه‌گر

رئیس دانشگاه علوم پزشکی همدان با اشاره به روند پیگیری مطالبات دانشگاه از سازمانهای بیمه‌گر، از برگزاری جلسه‌ای با حضور معاون سیاسی امنیتی استاندار همدان، مدیر کل بیمه تامین اجتماعی، مدیر کل بیمه سلامت، معاونان درمان و توسعه مدیریت و منابع دانشگاه و مدیر‌کل حوزه اجتماعی استانداری همدان برای این موضوع خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری وب‌دا در همدان، دکتر سید حبیب اله موسوی‌بهار اظهار کرد: در این جلسه معاون سیاسی امنیتی استاندار همدان با قدردانی از زحمات شبانه‌روزی جامعه پزشکی استان، برای پیگیری پرداخت مطالبات پزشکان از سازمانهای بیمه‌گر قول مساعد داد.

وی با تشکراز زحمات پزشکان و جامعه پزشکی استان که با وجود عدم دریافت مطالبات خود صبورانه و بدون وقفه خدمات شبانه‌روزی ارائه کردند، گفت: مطالبات دانشگاه علوم پزشکی همدان از سازمانهای بیمه‌گر بالغ بر 300 میلیارد تومان است.

رئیس دانشگاه افزود: با توجه به اینکه عدم پرداخت به‌موقع مطالبات و تأخیر در پرداخت بیمه‌ها منجر به ناتوانی در پرداخت به‌موقع مطالبات پزشکان، کارکنان و نارضایتی این قشر می‌شود دانشگاه علوم پزشکی همدان تلاش می‌کند با حداکثر توان نسبت به مدیریت هزینه‌ها و اولویت قرار دادن پرداخت مطالبات پزشکان و کارکنان، از ایجاد نارضایتی احتمالی پیشگیری کند.

وی حمایتهای نمایندگان مردم استان همدان در مجلس شورای اسلامی را ستود و گفت: نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی به دنبال تقاضای دانشگاه علوم پزشکی همدان در حال پیگیری وصول بخشی از مطالبات دانشگاه از سازمانهای بیمه‌گر هستند.

دکتر موسوی‌بهار یادآور شد که استاندار محترم همدان  و معاونان ایشان نیز با توجه به اهمیت موضوع از روشهای مختلف مانند پیگیری تلفنی و حضوری با مقامات مسئول کشور در حال پیگیری مطالبات دانشگاه از سازمانهای بیمه‌گر هستند.

وی با اشاره به نامه تعدادی از اساتید و متخصصان دانشگاه علوم پزشکی همدان مبنی بر پیگیری مطالبات کارانه گفت: درخواست ایشان  یک درخواست صنفی و بحق بوده ولی متاسفانه به ناحق مورد سوء استفاده برخی از افراد با نیات مختلف قرار گرفته است. اما ظرف دیروز و امروزهمان پزشکان محترم و زحمتکش اعلام کردند که با توجه به پیگیری‌های موثر مدیریت دانشگاه، خدمات خود را در تمام حوزه‌های دانشگاه کما فی سابق ادامه می‌دهند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی همدان با بیان اینکه 2 ماه کارانه پزشکان و یکماه کارانه پرسنل از روز گذشته در تمامی بیمارستان های استان پرداخت شده و یا در حال پرداخت است گفت: طی دو هفته ی پایانی سال  به محض طی شدن مراحل اداری مالی و وصول بخش دیگری از مطالبات، شاهد پرداخت مجدد کارانه پزشکان و کارکنان خواهیم بود.


١٣:٠٨ - 1395/12/14    /    شماره : ٤٧٠٥٨    /    تعداد نمایش : ٣٩١خروج
Copyright © 2010-2011 Hamedan University of Medical science - All rights reserved

طراحي و اجرا : اداره مهندسي نرم افزار مديريت فناوري اطلاعات و ارتباطات دانشگاه